Vairumtirdzniecības katalogs

Mūsu vairumkatalogam ir mērķi:

Pildīt informatīvās un reklāmas funkcijas. Mūsu klienti var ievērot un apskatīt piedāvātās preces.
Pildīt tam paredzētās vairumtirdzniecības e-kataloga funkcijas. Mūsu klienti var izmantot e-katalogu pasūtījuma noformēšanai.

Kā veikt pasūtījumu?

Pasūtot preces, lūdzam ievērot, ka visas cenas norādītas bez PVN, prece var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, apraksts var būt neprecīzs, lai konkretizētu nepieciešamo informāciju varat sazināties ar mums.
Pasūtot preces, jārīkojas sekojoši:
Izvēlēties preču kategoriju un tajā izvēlēties preču grupu. Apskatīt vajadzīgo preci, ievadīt nepieciešamo daudzumu un piezīmes, uzspiest pogu un izvēlētā prece automātiski tiks pārvietota uz iepirkumu grozu. Grozā vēlreiz pārbaudīt savu topošo pasūtījumu, izlabojot kļūdas (ja nepieciešams), izmainīt attiecīgo preču daudzumu vai izņemt preces no tā, kā arī norādīt vēlamo piegādes datumu, laiku un citu papildus informāciju. Atsūtīt pasūtījumu.

Kā saņemt preci?

Mūsu noliktava pieņem elektroniskus pasūtījumus 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Kad Jūsu pasūtījums tiks saņemts, mūsu menedžeris sazināsies ar Jums, lai precizētu tā ērtāko piegādes vietu un laiku. Pasūtījuma apstrāde notiek darba dienās no 9:00 līdz 17:00. Pēc pasūtījuma apstrādes mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu pasūtījuma summu. Preču piegādi parasti nodrošinām darba dienās visā Latvijas teritorijā 12-72 stundu laikā. Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no pārvadātāja noteikumiem un preces pieejamības. Bezmaksas piegāde notiek, ja pasūtījums nav jāizpilda steidzami (parastajos termiņos) un ir vairāk par 100 €. Kopā ar pasūtījumu kurjers izsniedz pircējam preču pavadzīmi – rēķinu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu preču pavadzīmē. Preci var arī saņemt mūsu veikalā un izvest ar pircēja transportu.

Kā apmainīt preci?

Preču atgriešana notiek, pusēm vienojoties, saskaņā ar Likumu par patērētāju tiesību aizsardzību, nauda par pakalpojumu sniegšanu (preces piegāde) netiek atgriezta.